[[start]]
 

Lada Niva

Po letech huntování osobních aut na instruktorských akcích jsme se rozhodli pořídit si terenní Ladu Nivu, a tak k těmto značně specifickým účelům používat toto nesmrtelné auto. Věříme, že v leckteré situaci může pomoci i vám, proto bychom s určitými podmínkami a pravidly rádi poskytli auto k používání dalším řidičům IS/PŠL/Brontosauřích akcí.

Technické údaje

Auto má náhon na všechny 4 kola, uzamykatelný diferenciál a tažné zařízení. Další technické informace viz. Lada Niva 21214.

Pravidla

  • pevná sazba je 8Kč/km. Cena zahrnuje pohonné hmoty, obnovu provozních kapalin a pravidelný servis spojený s provozem auta. Takto stanovená cena negeneruje zisk půjčováním.
  • auto propůjčujeme k používání pouze řidiči, kterému důvěřujeme (=tedy máme právo veta a zároveň organizace akce není nutná a postačující podmínka k zapůjčení). Řidič od nás dostane základní penzum informací, jak se k autu chovat.

Rezervace

Koukntěte se do následující tabulky, pokud není ve vámi požadovaném termínu auto již blokováno, tak napište na mail Ondrovi Hloušovi hlousa@centrum.cz. Měsíc dopředu vám jsme schopni zaručit, zda vám auto jsme schopni poskytnout. Ve všech situacích máme konečné slovo.

Dokumenty

  • Zápujční list - shrnuje základní ovladatelnost auta a podmínky půjčení
  • Interní stránka věnovaná opravám, účtům, apod.

H0nza, Jedla, Ondra

 
start.txt · Last modified: 2011/05/27 20:21 by ondra
 
Except where otherwise noted, content on this wiki is licensed under the following license:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki